آموزش کامل نحوه ثبت نام در سایت

اگر از جمله افرادی می باشید که علاقه مند به مسافرت هوایی هستید و یا به دلیل تسریع کارهای خود مجبور به مسافرت با هواپیما هستید، بایستی از طریق وب سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما اقدام به خرید کنید.
آذربلیط از بزرگترین وب سایت های خرید بلیط هواپیما در شمالغرب کشور می باشد. شما علاوه بر خرید بلیط داخلی می توانید بلیط خارجی نیز تهیه فرمایید. به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید، شما باید وارد حساب خود شوید یا با تکمیل اطلاعات خود در سایت ثبت نام کنید. در این آموزش ما برای شما مراحل گام به گام ثبت نام را توضیح داده ایم.

1. در گام نخست وارد وبسایت آذربلیط شوید.

2. اگر قبلا ثبت نام کرده باشید، در قسمت نوار عنوان بالای سایت روی ورود/ثبت نام کلیک کرده، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. اگر حساب کاربری ندارید، روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

3. شما باید برای ایجاد حساب کاربری خود اطلاعات موجود در این صفحه را تکمیل نمایید. در ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب کاربری اطلاعات برای شما sms گردد. شماره تلفن بایستی با 09 آغاز گردد و مقادیر دیگری برای وارد کردن قابل قبول نیست.
در ادامه باید یک آدرس ایمیل وارد کنید. این آدرس ایمیل نیز باید منحصربفرد و برای شخص شما باشد. لازم به یادآوری است که بالافاصله پس از خرید، اطلاعات بلیط به شما هم ایمیل و هم sms می گردد. بنابراین در درست و صحیح وارد کردن این قسمت نهایت دقت را داشته باشید.
در دو کادر باقی مانده نیز یک رمز عبور برای حساب کاربری خود تایپ کنید و آن را بخاطر بسپارید.

4. بعد از کلیک روی دکمه ثبت نام، شما به صورت خودکار به صفحه ورود هدایت شده و بعد از وارد کردن ایمیل و رمز عبور، وارد حساب کاربری آذربلیط خود خواهید شد.