راهنمای استرداد بلیط هواپیما

بعضی مواقع پیش می آید که به دلیل برخی اتفاقات مجبور به تغییر زمان بلیط پرواز و یا مجبور به کنسلی بلیط پرواز خود کنید. اتفاقی که بسته به هر ایرلاین برای شما جریمه خواهد داشت و ایرلاین از پول شما مقداری را کسر کرده و مابقی وجه را به حساب شما واریز کند. در این قسمت از آموزش نحوه کنسل کردن بلیط پرواز داخلی و خارجی را برای شما از سایت آذربلیط بصورت کامل در ویدیو شرح داده ایم.
در صورتی که می خواهید با آموزش تصویری و متنی بلیط خود را کنسل کنید در بخش پایین ویدیو این آموزش نیز برای راحتی شما عزیزان توصیح داده شده است.

پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما از آذربلیط می‌توانید در صورت نیاز بلیط خود را استرداد نمایید. به منظور استرداد آنلاین بلیط هواپیما، فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید.

1. در گام نخست وارد وبسایت آذربلیط شوید.

2. اگر از پیش ثبت نام کرده باشید، از منوی بالای سایت، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

3. در مرحله بعد، روی گزینه مشاهده سوابق خرید کلیک نمایید.

4. در صفحه سوابق خرید، لیست بلیط های خریداری شده توسط حساب کاربری شما نمایش داده می شود. بلیطی را که می خواهید استرداد کنید، از لیست پیدا کرده و روی گزینه درخواست استرداد در مقابل بلیط کلیک نمایید.

4. شماره بلیط و نام و نام خانوادگی نمایش داده شده را یک بار دیگر کنترل کنید. در صورت صحیح بودن، روی گزینه درخواست استرداد کلیک نمایید تا درخواست شما تکمیل گردد.

5. در نهایت، جدولی به نمایش در می آید که اطلاعاتی از قبیل شماره بلیط استرداد شده، رفرنس، قیمت اولیه بلیط، مالیات، جریمه و مبلغ استرداد شده درج شده است.

نکات مهم در استرداد اینترنتی بلیط هواپیما
در صورت عدم مشاهده بلیط در سوابق خرید و یا درخواست استرداد بلیط No Show، کنسلی پرواز توسط ایرلاین یا تاخیر و تعجیل بیش از 2 ساعت با شماره 0413137 یا 09035673137 تماس بگیرید.